God of Axion

23. listopadu 2012 v 21:30 | Gamerka007 |  Browser Games
Již několik dní hraji prohlížečovou hru God of Axion, tak se s vámi podělím o své dojmy z této hry. Osídlujete podivný létající ostrov se stromem. Podle toho stromu na mapě poznáte, jak je daný ostrov rozvinutý. V začátku máte pro rychlejší rozvíjení na několik dní zdvojnásobený přísun všech surovin, potažmo elementů a víry. O to tragičtější je pak to, když najednou všechno přibývá tak hrozně pomalu... Nicméně graficky je hra příjemná a barvitá, to ostatně sami vidíte na obrázku, vše je takové přírodní, načančané a ladící:)
Samozřejmě jako ve většině her i zde musíte plnit určité úkoly. Ty mohou spočívat v napadnutí nějakého města, postavení určité stavby, vylepšení dolů nebo získání nějaké nové znalosti ze zvláštního stromu, kde odemykáte nové technologie pro stavbu budov nebo třeba nová požehnání. Ta jsou poměrně důležitá, protože poskytují zajímavé a příjemné bonusy v podobě více surovin, zlepšení armády nebo třeba dočasné zvýšení kapacity skladiště. Tato požehnání aktivujete díky bodům víry, které jsou defacto taková pátá surovina, protože rychlost přibývání je závislá na úrovní Stromu života. Ostatní suroviny jsou klasicky závislé na dolech, které jsou na ostrůvcích okolo hlavního ostrovu s městem.
Osobně jsem trpěla nejvíce nedostatkem vzduchu, protože ten nejvíce spotřebovává armáda. Armádu můžete využívat k bojům nebo k loupení surovin na opuštěných ostrůvcích. Vojáků je samozřejmě několik druhů, lišící se silou, obranou, nosností i rychlostí. Například falangy oceníte při obraně města a šermíře při loupežných výpravách, protože jeho obrana je sice bídná, ale má pětkrát větší nosnost.
Do hry stačí přihlásit se asi dvakrát denně, většina staveb trvá dlouho a suroviny se těží pomalu. také cestování armády a obchodníků většinou trvá několik hodin. Možná je to škoda, zrovna tohle je hra, do které bych se klidně příhlásila častěji. Je zábavná, poměrně přehledná a dobře hratelná. Jen tedy pomalá. A ještě jedna věc mě poměrně hodně vytáčela. Stačilo pár minut neaktivity a hra mě odhlásila. Je poměrně otravné se znova přihlašovat po každém odběhnutí od počítače. Nevím však jestli je tento neduh i při přihlašování přes facebook, twitter či google+, já využila klasické registrace. Ale to snad časem vyladí a hra tak bude ještě lépe hratelná:) Odkaz zde:) http://www.godofaxion.com/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama