Teddy factory

1. února 2013 v 12:42 | Gamerka007 |  Time management
K tématu týdne se mi opět hodí jedna zajímavá hra. Jedná se o továrnu na plyšové medvídky. Hra má dva módy, příběhový a survival. V příběhovém jste pracovník v továrně, který se snaží být natolik výkonný, aby vyrobil nějaké medvídky navíc a mohl je poslat sirotkům. Což šéfa začne přicházet docela draho, tak vás vždy po čase přeřadí do vytíženější továrny. Váš úkol je jednoduchý, na páse přijíždí různě barevné kousky medvídků (později ve hře i jiných zvířat, třeba slonů) a vy musíte poskládat medvídka ze stejné barevných kousků.
Dole máte lajnu dětí a měli byste přednostně splnit jejich požadavky, protože pokud vyprší čas, který vám dávají na výrobu jejich hračky, odečtou se vám body a navíc ztratíte možnost získat v tomto levelu povýšení. To zde slouží jako takový motivační prvek, pokud odejdou všechny děti spokojené, přibude vám hvězdička a octnete se na vyšší pozici. Hvězdičky zároveň slouží jako jakési životy. Nesmíte totiž dopustit, aby jakákoliv část dojela až na konec pásu, stane-li se tak, level končí a je vám stržena hvězdička a musíte level začít odznova. Od toho vás semtam může zachránit poskládání ozubeného kola, které pás zpomalí nebo na chvíli obrátí směr. Level končí, když vyrobíte zadaný počet plyšáků. Občas se v levelu vyskytne také nějaká vzácná hračka, pokud ji stihnete poskládat, zůstane vám ve formě trofeje.
No a nakonec v režimu survival prostě skládáte do zblbnutí, postupně přibývají stále nové a nové barvy a pás se zrychluje a hrajete tak dlouho, dokud nezazmatkujete a kousek medvěda nedojede na konec pásu. Hra mě moc bavila, ovládání je jednoduché (jen klikáte myší), všechno je hezky barevné, zkrátka krásná hra na odreagování a při navolení vyšší obtížnosti možná i na zvednutí krevního tlaku z napětí a neustálého opakování si ať to stihnu, ať to stihnu. Později ve hře totiž už vůbec není snadné stíhat všechno poskládat:) Zahrát si můžete zde http://www.bigfishgames.com/download-games/990/teddyfactory/index.html
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 1. února 2013 v 16:37 | Reagovat

Tak jsem to chtěla přímo u tebe vyzkoušet, no a nějak jsem se nechytala. Ještě to zkusím příště.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama